Loading...

Заступник глави Офісу президента Трофімов: У Порошенка були вибудовані міжнародні зв’язки. Не дивно, що питання Коломойського сильно хвилювало послів

Трофімов зазначив, що в Зеленського "є відносини і діалог з усіма олігархами"

Усіх президентів України традиційно "прив’язували до якогось олігарха", тому опоненти акцентували увагу на зв’язку нинішнього президента Володимира Зеленського з бізнесменом Ігорем Коломойським. Про це в інтерв’ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону сказав перший заступник глави Офісу президента України Сергій Трофімов.

Об этом сообщает Компромат

Відповідаючи на репліку Гордона, що зв’язок Зеленського з Коломойським перед президентськими виборами цікавив послів західних країн, Трофімов зазначив: "У Петра Олексійовича [Порошенка] були вибудовані доволі гарні, стійкі міжнародні зв’язки. Тому не дивно, що це питання дуже сильно хвилювало послів. Так склалося, у нас така загальнонаціональна традиція – кожного президента прив’язували до якогось олігарха. Пов’язаний він із ним, не пов’язаний – утім у кожного був особливий зв’язок зі своїм олігархом. І Петро Олексійович на етапі виборчої кампанії [прогнозував] "долар по 100"... "гривня впала", "усе пропало", "ПриватБанк" віддали"... Слава богу, не по 100 [грн] долар..."

Чиновник зазначив, що в Зеленського "є відносини і діалог з усіма олігархами".

"Не спілкуватися з такими людьми неможливо. Відносини він сам формує. Але я точно розумію, що він керувався інтересами розвитку країни та консолідації сил, якщо це можливо, якщо це робоча конструкція. Формувати чийсь капітал він не буде", – додав Трофімов.

Він уточнив, що з Коломойським у Зеленського "якісь зрозумілі взаємовідносини". "Вони давні. Тому що ми працювали на каналі ["1+1"] і з каналом", – заявив заступник глави ОП.

Заступник глави Офісу президента Трофімов: Якщо президент запропонує мені стати главою офісу – погоджуся. Читайте повну версію інтерв’ю

ВІДЕО
Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-zastupnik-golovi-ofisu-prezidenta-trofimov-u-poroshenka-buli-zbudovani-mizhnarodni-zv-jazki-ne-divno-shcho-pitannja-kolomojskogo-silno-hviljuvalo-posliv-1501426.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP