Loading...

У Швеції запустили першу загальнодоступну мережу 5G

Два великих мобільних оператори країни Tele2 і Telia сперечаються про те, хто ж запустив мережу першим.

Об этом сообщает Редакция

У неділю, 24 травня, в столиці Швеції запрацювала перша громадська мережа 5G, повідомляє агентство DPA з посиланням на повідомлення компанії.

Мережа запустила телекомунікаційна група Tele2. Зона покриття мобільного зв’язку 5G з’явилася в Стокгольмі. В кінці червня 5G планують запустити в двох інших великих містах країни — Гетеборзі і Мальме. Згодом мережею 5G планують покрити всю територію країни.

У компанії наголосили, що мережа 5G забезпечує швидкість інтернету більш ніж 1 гігабайт за секунду, що в чотири рази швидше, ніж сучасна мережа 4G.

Як повідомляє шведський телеканал SVT Nyheter, в 25 травня оператор Telia разом з компанією Ericsson також оголосять про свою 5G-мережі в Стокгольмі. Компанії стверджують, що запустили 10 точок зв’язку в Стокгольмі ще 24 квітня.

Зазначається, що більшість абонентів мобільного зв’язку поки не зможуть скористатися розгорнутою операторами 5G-мережею. Смартфонів, які підтримували б цей стандарт, у відкритому продажі майже немає.

Нагадаємо, що через фейків про коронавіруси, навесні цього року в Великій Британії почали підпалювати вишки 5G. Всього на початку квітня британці спалили близько 20 вишок 5G.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1590408001-u-shvetsiyi-zapustili-pershu-zagalnodostupnu-merezhu-5g.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP