Loading...

Чемпіона світу Луво Маньонга затримали за пияцтво в парку

Чемпіон світу зі стрибків у довжину південноафриканець Луво Маньонга був затриманий за розпивання спиртних напоїв у парку, повідомляє BBC Sport.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Згідно поліцейському рапорту, Маньонга був спійманий в парку Тубелітша в Каяманді, розташованому в передмісті Стелленбоша на околиці знаменитого виноробного району Західної Капської провінції.

Луво Маньонга

Луво Маньонга

@luvomanyonga

Повідомляється, що найближчим часом 29-річний спортсмен постане перед судом. Йому загрожує штраф в розмірі 140 доларів за порушення режиму самоізоляції, введеного в ПАР через пандемію коронавiрусу.

У 2012 році Маньога був дискваліфікований на 18 місяців після того, як в його організмі були виявлені наркотики. Потім спортсмен лікувався від метамфетамінової залежності. Луво довелося пропустити Олімпійські ігри в Лондоні після того, як він виграв "золото" на чемпіонаті світу серед юнаків до 20 років у 2010 році.

Пізніше Маньонга привернув увагу всього світу легкої атлетики своєю реабілітацією завдяки підтримці з боку ключових людей як всередині, так і за межами спортивного світу.

Він переміг свою залежність в 2015 році, переїхавши в Преторію, щоб відновити свою кар’єру. В результаті південноафриканець повернувся в спорт і в 2016 році став срібним призером Олімпіади в Ріо де Жанейро. Через рік Маньонга виграв чемпіонат світу.

"Я концентруюся на один день і тримаюся подалі від усього, що може привести мене до рецидиву — алкоголь, втеча з дому, це не є частиною мого життя на даний момент", – сказав він після того, як став чемпіоном світу в 2017 році.

Як повідомляв OBOZREVATEL, відомий голландський спортсмен Юрі ван Гелдер був виключений з національної збірної зі спортивної гімнастики, яка виступала на Олімпіаді 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Після перемоги на кваліфікації ван Гелдер покинув Олімпійське селище, повернувшись вранці наступного дня в стані алкогольного сп’яніння.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "легка атлетика" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/chempiona-svitu-luvo-manonga-zatrimali-za-piyatstvo-v-parku.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP