Loading...

Біля офісу Медведчука стався вибух (ВІДЕО)

Біля офісу нардепа від “Опозиційної платформи — За життя” Віктора Медведчука на вул. Велика Васильківська, 23б в Києві стався вибух. Перед цим там проходила акція Нацкорпусу. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

Об этом сообщает Репортер

“Там проходила акція, там багато чого було. Ми зараз готуємо заяву… Є потерпілі”.

Водночас Нацкорпус опублікував відео акції, де видно, що в ході заходу націоналісти палили фаєри.

У коментарі Громадському керівник київського осередку Нацкорпусу Сергій Тамарін розповів, що акція протесту була присвячена Дню героїв, який в Україні щорічно відзначають 23 травня.

За його даними, декілька людей арештували, зокрема і представників Нацкорпусу.

“Треба нагадувати ворогам в такий день, що вони вороги, тому вийшли під офіс ОПЗЖ, щоб нагадати, що вони вороги. Там було біля 50 найманих охоронців, вони почали штовханину, в них були піротехнічні засоби, але ніхто не постраждав. Акцію ми завершили”.
Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/bilya-ofisu-medvedchuka-stavsya-vybuh-video.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP