Loading...

На Вінниччині склали більше 300 протоколів на порушників карантину


Станом на 23 травня, від початку запровадження карантинних заходів працівниками поліції Вінниччини складено 331 протокол за порушення карантину. Протягом минулої доби задокументовано 4 адмінправопорушення, повідомляє Vlasno.info із посиланням на ОДА.

Об этом сообщает Устинов троллит

За даними облдержадміністрації, для вжиття заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області функціонує сім КПП, п’ять з них — санітарні,
працює мобільних патрулів в м. Вінниці /по області – 34/145;
піших патрулів у м. Вінниці/ по області – 25/66. Задіяно на КПП та у патрулі протягом доби 543 поліцейських, чотири лікарі, 32 працівники НГУ, десять співробітників ДСНС.

Крім того, 167 патрулів, з яких 101 – автопатрулі та 66 піших, в кількості 355 поліцейських наближені до 159 об’єктів відпочинку.


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/36758-na-vinnychchyni-sklaly-bilshe-300-prot”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP