Loading...

У вінницькому автобусі поліцейська знайшла зниклого 4-річного хлопчика


На Площі Перемоги 21 травня близько 19 години поліцейська відділу ювенальної превенції Ольга Телепенко в автобус помітила маленьку дитину без батьків. Коли вона запитала хлопчика де його батьки, він мовчав. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на сайт Нацполіція у Вінницькій області.

Об этом сообщает РуссианГейт

Поліцейська почала перевіряти чи побули у поліції повідомлення про зникнення дитини. Згодом матір малолітньої дитини зателефонувала в поліцію. З’ясувалося, що у хлопчика є ще п’ятеро сестер та братів.

За словами матері зниклого, вона його відпускала до магазину, який знаходиться в дворі будинку, де вони проживають. Дитина завжди поверталася, але не цього разу.

1 1

На матір хлопчика склали адміністративний протокол за ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Фото: поліція Вінниці


Джерело статті: “http://vlasno.info/nadzvichajni-podiji/5/112/item/36734-u-vinnytskomu-avtobusi-politseiska”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP