Loading...

Відомий український телеканал потрапив в скандал через мапу України без Криму: відео

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення почав перевірку щодо телеканалу "1+1" через демонстрацію в одному з сюжетів карти України без окупованої АР Крим.

Об этом сообщает База компромата


Про це повідомляє прес-служба регулятора.


Перевірка була розпочата після відповідного звернення Служби безпеки України. Як зазначається, у випуску новин "ТСН", в сюжеті "Обвал цін", 13 квітня було продемонстровано карту України з інтернет-сторінки енергетичної біржі "Nord Pool Spot", на якій була відсутня АР Крим.


"Національна рада на засіданні 21 травня ухвалила рішення призначити позапланову перевірку ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» (логотип «1+1»), м. Київ, за ліцензією на багатоканальне мовлення в мережі МХ-1. Телеканал у новинах показав карту України без окупованої Автономної Республіки Крим", — йдеться в повідомленні прес-служби.


Цей факт, відзначають в Нацраді, є порушенням частини першої статті 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення". Перевірка компанії почнеться після завершення карантину.


Варто зазначити, що у відеосюжеті, опублікованому на Youtube-каналі "ТСН", карти без АР Крим вже немає.Як раніше повідомляв "Апостроф", в естонському підручнику для школярів виявили карту Європи, на якій Крим було позначено як територію Росії.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-05-21/izvestnyiy-ukrainskiy-telekanal-popal-v-skandal-iz-za-kartyi-ukrainyi-bez-kryima-video/197845”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP