Loading...

Поліцейські Фастівщини розшукали малолітнього втікача


Поліцейські Фастівщини розшукали малолітнього втікача, повідомили у Відділі комунікації поліції Київської області.

Об этом сообщает Преступная Россия

До поліції звернулась жінка, яка повідомила, що її 9-річний син пішов з дому та не повернувся. Мобільного телефону хлопець при собі не мав. Заявниця детально описала прикмети сина.

На розшук дитини по тривозі було задіяно весь особовий склад Фастівського відділення поліції, а також інспекторів ювенальної превенції.

Правоохоронці ретельно відпрацьовували родинні та дружні зв’язки малолітнього. В результаті безперервного пошуку, втікача було знайдено за кілька годин, на території будівництва. З’ясувалося, що малолітній пішов з дому через сварку в родині. На щастя, за час відсутності хлопця, ніяких протиправних дій відносно нього не вчинено.

Інспектор ювенальної превенції провела з втікачем профілактичну бесіду та застерігала від подібних вчинків. Дитині пояснили, які небезпечні наслідки можуть мати такі «нічні пригоди».

Відносно матері правоохоронці склали адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).


Джерело статті: “http://newformat.info/news/policejski-fastivshhini-rozshukali-malolitnogo-vtikacha/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP