Loading...

До 22 червня в Україні діятиме «адаптивний карантин», – уряд

Із 22 травня до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин. Відповідне рішення сьогодні, 20 травня, прийняв Кабмін, пише УП.

Об этом сообщает FIB  • 470х200і22042020а

Під час засідання члени уряду одностайно підтримали пропозицію міністра охорони здоров’я Максима Степанова щодо введення із 22 травня «адаптивного карантину» в Україні.

«Пропонується встановити з 22 травня до 22 червня 2020 року на території України карантин з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах», – сказав очільник МОЗ.

Нова постанова продовжить дію постанови Кабміну від 11 березня (№211), якою в Україні ввели карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Текст нової постанови доопрацюють протягом середи, 20 травня. За словами прем’єр-міністра, 21 травня її мають опублікувати.

Нагадаємо, у зв’язку з поширенням коронавірусу карантин в Україні ввели ще 12 березня. Відтоді уряд щоразу продовжує його термін. Втім із 11 травня Кабмін запровадив певні послаблення карантину.

Ці послаблення діють відразу не по всій території держави, адже уряд дозволив місцевій владі вирішувати, коли пом’якшувати карантин, зважаючи на рівень захворюваності. У регіонах із найвищим рівнем захворюваності діятиме «адаптивний карантин».

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголошував, що відповідальність за сплеск COVID-19 у певних регіонах після прийняття рішення про адаптивний карантин буде нести місцева влада.

Як писав Львівський портал, в Україні коронавірус підхопили 19 230 людей, за останню добу виявили 354 нових хворих. Водночас одужали вже майже 6000 людей.

На Львівщині COVID-19 заразились 1136 мешканців, за останню добу – 38 осіб. Побороли недугу 225 людей.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/05/20/do-22-chervnia-v-ukraini-diiatyme-adaptyvnyj-karantyn-uriad”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP