Loading...

У Міноборони розповіли, скільки тестів на COVID-19 проведено у ЗСУ

Медична служба ЗСУ має необхідний запас лікарських засобів і засобів індивідуального захисту для медичного персоналу закладів охорони здоров’я у системі ЗСУ.

REUTERS

У Збройних силах України за час пандемії проведено понад 2,5 тис. ПЛР-тестів на COVID-19.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив головний державний санітарний лікар Міністерства оборони Сергій Моргун під час онлайн-брифінгу.

Об этом сообщает Звездный клуб

«У запасі військових медиків перебуває понад 6 тис. ПЛР-тестів, майже 13 тис. експрес-тестів. За час пандемії силами стаціонарних і мобільних лабораторій військово-медичних закладів проведено понад 2,5 тис. ПЛР-досліджень на COVID-19», — сказав Моргун.

За його словами, медична служба ЗСУ має необхідний запас медико-санітарного господарського майна, дезінфекційних необхідних лікарських засобів і засобів індивідуального захисту для медичного персоналу закладів охорони здоров’я у системі ЗСУ.

«Заклади охорони здоров’я ЗСУ закупили необхідну кількість костюмів біозахисту, ізоляційних халатів, масок медичних хірургічних і респіраторів різних видів. У достатній кількості придбано інфрачервоних термометрів та засобів для дезінфекції, частину яких передано до району проведення операції Об’єднаних сил. Як благодійну допомогу від країн-партнерів отримано апарати штучної вентиляції легень», — зауважив головний санлікар Міноборони.

Як повідомляв УНІАН, станом на ранок 19 травня в Збройних силах України на COVID-19 хворіють 39 осіб. Всього за час пандемії одужали 82 особи, двоє померли.

  • Симптоми коронавірусу — як відрізнити від грипу чи застуди
  • Коронавірус карта поширення на сьогодні (оновлюється)
  • Коронавірус новини в Україні та світі — онлайн
  • Антисептик своїми руками: прості рецепти, як зробити його вдома (відео)
  • Лікування коронавірусу: які препарати використовують при COVID-19 в Україні та світі


Джерело статті: “https://www.unian.ua/society/koronavirus-v-armiji-minoboroni-opublikuvalo-statistiku-novini-ukrajini-11002385.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP