Loading...

У Чернівцях на підготовку до зими МіськШЕП спрямує майже 6,6 мільйонів гривень


7000 тонн піску (гранвідсіву) та 2500 тонн солі закупить за власні кошти міське шляхово-експлуатаційне підприємство для роботи в осінньо-зимовий період. На це передбачено 5,4 мільйона гривень. Про це йдеться на офіційному сайті Чернівецької міської ради.

Об этом сообщает Редакция news

Буде також закуплено 12 тонн паливно-мастильних матеріалів на суму 423 тисяч гривень. Для забезпечення якісної та безперебійної роботи техніки в зимових умовах, міськ ШЕП на ремонт 39 одиниць спецавтодорожної техніки планує витратити 750 тисяч гривень.

Всього на підготовку до роботи в осінньо-зимовий період підприємство спрямує майже 6,6 млн.₴ власних коштів.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/u-chernivcyah-na-pidgotovku-do-zimi-miskshep-spryamue-mayzhe-6-6-milyoniv-griven-389289”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP