Loading...

В Івано-Франківську вперше за два місяці запрацював громадський транспорт (відео)

Громадський транспорт виїхав на усі маршрути.

В Івано-Франківську запрацював транспорт / знімок екрану відео ТСН

В Івано-Франківську сьогодні на маршрути виїжджає громадський транспорт, який в карантин повністю припинив свою роботу. Однак проїхатися в автобусах та тролейбусах можна буде лише за певних умов.

Об этом сообщает RuGate

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

На маршрути після двох місяців виїхали на маршрути міські автобуси і тролейбуси. Всі водії у масках та рукавичках. Заради їхньої ж безпеки спуску містянам щодо дотримання санітарних норм водії не збираються давати. Як би ті їх не просили підвезти, в автобуси та тролейбуси не братимуть, кого не можна.

Пасажири теж зобов’язані бути у масках. Головне — мати робоче посвідчення чи спеціальну довідку, які засвідчують, що вони дійсно їдуть на роботу, а не, приміром, за покупками на базар чи на прогулянку у парк.

Громадський транспорт Івано-Франківська виїхав на усі маршрути. Утім, тільки працюватиме він в особливому режимі: від 6:30 до 10:00, коли людям їхати на роботу. А також від 16:00 до 22:00, аби вони могли повернутися потім додому.

На зупинках людей наразі ще дуже мало. Робочий день у багатьох починається, вочевидь, пізніше.

Як повідомляв УНІАН, станом на ранок 11 травня в Івано-Франківській області зафіксовано 1126 випадків коронавірусу.Джерело статті: “https://www.unian.ua/society/poslablennya-karantinu-v-ivano-frankivsku-yak-pracyuye-gromadskiy-transport-novini-ukrajini-10992323.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP