Loading...

У РФ готові надати Усику та Ломаченку російські паспорти

последние новости в Украине останні новини в Україні


Після того, як боксери Василь Ломаченко та Олександр Усик потрапили до бази "Миротворець", російські колеги висловилися з цього приводу. Генеральний секретар Федерації боксу Російської Федерації Умар Кремльов зазначив, що радо допоможе спортсменам отримати російське громадянство.

Об этом сообщает Устав

Про це він розповыв у інтерв’ю виданню "Спорт-експресс". За словами Кремльова, обох боксерів люблять не лише в Україні, але і в Росії та Білорусії, їх підтримує весь православний світ. Але в Україні є десятки негідників, які виконують доручення за валюту. І саме такі люди можуть бути незадоволені позицією боксерів.

"У базу "Миротворець" включають не зрадників України, а навпаки – зрадники включають людей в цю вигадану базу. Ми готові надати Усику та Ломаченку російське громадянство, якщо ці десятки виродків в Україні будуть розповсюджувати негатив навколо цих чудових спортсменів. Ми такими спортсменами пишаємося. І готові надати їм громадянство, якщо це потрібно. Аби вони боксували і радували уболівальників в Україні, в Росіїі в усьому світі", – сказав Кремльов.

ASPI news писало, що Усика і Ломаченка внесли до бази "Миротворець" через їх участь у російському православному фільмі. Також повідомлялося, що у Росії розповіли, скільки українців взяли собі російське громадянство.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-rf-gotovi-nadati-usiku-ta-lomachenku-rosiyski-pasporti”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP