Loading...

Священник, який кашляв на журналістів «МБ», не здавав аналізи на COVID-19

Священник, який кашляв на журналістів «МБ», не здавав аналізи на COVID-19

Секретар Консисторії Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП архімандрит Никита, який днями влаштував скандал у редакції газети " Молодий буковинець " , не числиться у базі осіб, які здавали біоматеріали для визначення аналізу на коронавірусну хворобу COVID-19.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомила головний санітарний лікар Чернівецької області Наталія Гопко на відеозаписі, оприлюдненому Чернівецько-Буковинської єпархією УПЦ МП у Facebook, пише molbuk.ua

" Ви не обстежувалися у нашій установі. Так само я не знайшла відомостей про те, що ви проходили обстеження і отримували би будь-який результат – чи то позитивний, чи то негативний " , – повідомила Гопко під час спілкування з архімандритом Никитою.

Водночас медик сказала, що в Чернівецькій області діють також приватні лабораторії, в яких також проводять тести на COVID-19.

" Інформацію про позитивні результати ми також отримуємо. Мені невідомо, щоби хто-небудь отримував відомості про позитивний результат у вас. Ми щойно перевірили паспортні дані, за якими могла би бути така реєстрація " , – повідомила Наталія Гопко.

Медик також додала, що в базі відсутні дані про те, що архімандрит проходив обстеження на COVID-19.

Нагадаймо, після того, як сайт molbuk.ua передрукував публікацію сайту " Релігійна правда " , в якій з посиланням на джерела цього видання у єпархії, повідомляється про те, що у митрополита Мелетія пневмонія, архімандрит Никита увірвався до редакції газети " Молодий буковинець " , демонстративно кашляв на працівників, заявляючи про те, що він прочитав у " МБ " , що в нього коронавірус.

Після цього Никита звернувся до СБУ із листом, у якому просив закрити редакцію на карантин.

При цьому, від Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП до редакції molbuk.ua не надходило жодних звернень із проханням спростувати недостовірну інформацію.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/199081-svyaschennyk-yakyy-kashlyav-na-zhurnalistiv-mb-ne-zdavav-analizy-na-covid-19.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP