Loading...

Путін продовжив карантин у Росії

Володимир Путін у лікарні в Комунарці — Путін продовжив карантин у Росії
Володимир Путін у лікарні в Комунарці


Путін продовжив ізоляцію і доручив підготуватися до зняття карантину

Об этом сообщает Футляр от виолончели


У Росії карантин продовжено по 11 травня.


Про це заявив президент Росії Володимир Путін на нараді з протидії поширенню коронавірусу, передає пресслужба Кремля.


«З урахуванням всіх травневих свят період неробочих днів триватиме до 11 травня включно. Але, звертаю вашу увагу: при строгому дотриманні профілактичних заходів, прийнятих зараз в регіонах», — сказав Путін.


За його словами, ситуація з коронавірусом в регіонах складається по-різному, необхідно враховувати складність цих процесів.


«Загроза не зникне скрізь і відразу, а отже, говорити про якусь одномоментну відміну обмежень не можна, просто неприпустимо», — зазначив Путін і додав, що, за інформацією фахівців і вчених, пік поширення інфекції ще не пройдено.


За останню добу в Москві виявили 3075 нових випадків коронавірусу. Всього на цей момент у столиці РФ зафіксовано 48,4 тисяч хворих, а загалом в Росії – 87 147 хворих. Вона перебуває на сьомому місці у світі за кількістю захворювань.


Коронавірус в Україні

 • Всього
  9410
 • Хворіють
  8179
 • Одужали
  992
 • Померли
  239
В Україні станом на 9 ранку 28 квітня лабораторно підтверджено 9410 випадків Covid-19. З Них померли 239 пацієнтів, 992 — одужали. За добу зафіксовано 401 новий випадок, це на дев’ять випадків більше ніж учора. Із тих, що захворіли за останню добу, дітей — 25 (вчора 28), медиків — 94 (вчора 73). Загалом в Україні коронавірусом захворіли 1843 медиків. Протягом минулої доби від коронавірусу одужали 128 пацієнтів, померли — 19 (вчора летальних випаадків було 11).


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/putin-prodovzhiv-karantin-u-rosiji-676478.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
 • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP