Loading...

Гурт “Андерсон” випустив кліп про бойового медика, який втратив ногу

Гурт “Андерсон” випустив кліп про бойового медика, який втратив ногу

Український рок-гурт "Андерсон" випустив новий кліп на пісню «Щем», головним героєм якого став бойовий медик, що втратив ногу на війні.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це Укрінформу повідомив вокаліст гурту Руслан Кириленко.

«Ми працювали над цією роботою понад рік. Нам важливо показати, як головний герой Єгор крок за кроком йде до самого себе, щоб дійти до людей. Він і зараз усамітнений карантином, живе у львівському гуртожитку, й далі гартуючи дух та приборкуючи тіло», — розповів Кириленко.

За словами Кириленка пісня «Щем» — це оповідь про самотність людини, коли треба просто почати знову жити. Це – вихід, який ти сам відкриваєш для себе, і віра у свої сили, які спроможні змінити тебе.

«Ми вдячні кожному, хто доклав свої зусилля, аби «Щем» почули та побачили. І Єгору Коновалову, який погодився зніматися та відкрититися», — додав соліст.

«Андерсон» — український рок-гурт, створений 2001 року у Києві. Одразу після свого створення гурт потрапив у фінал фестивалю «Подих».Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/kultura/item/53178-hurt-anderson-vypustyv-klip-pro-boiovoho-medyka-iakyi-vtratyv-nohu”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP