Loading...

Голова гідрометцентру розповів про радіацію в Чорнобильській зоні після великих пожеж

последние новости в Украине останні новини в Україні


У Києві забруднення повітря після пилової бурі спостерігається в межах норми, а у Зоні відчуження зріс рівень Цезію-137.

Об этом сообщает Преступная Россия

За даними на 17 квітня у Києві концентрація всіх забруднюючих інгредієнтів у повітрі не перевищує норми. Однак у Чорнобильській зоні спостерігається збільшення концентрації у повітрі Цезію-137. Про це під час брифінгу розповів директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, Укргідрометцентр впровадив 129 постів спостереження за забрудненням атмосферного повітря в різних містах, у Києві їх 16. У Києві спостерігалося високе забруднення атмосферного повітря твердими домішками, їхнє перевищення становило від 2 до 3 разів. Це сталося через посилення швидкості вітру до 20-22 м/с.

Кульбіда повідомив, що у київському повітрі, окрім пилу, по інших інгредієнтах, таких як двооксид сірки, оксид вуглецю, двооксид азоту, формальдегід, концентрація забруднюючих речовин перебувають у межах, які характерні для цього періоду року.

"Стосовно радіоактивного забруднення, то в зоні відчуження ведеться якісний моніторинг радіоактивного забруднення і за даними перевищення по гамма-фону взагалі немає, все залишається в тих ще межах, що і було", — сказав Кульбіда.

ASPI news повідомляло, що сильний вітер, який 17 квітня пронісся Києвом, зруйнував утеплювач однієї з будівель Олександрівської клінічної лікарні. ASPI news також повідомляло, що екосистема України постраждала від масштабних пожеж.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/kiiv/golova-gidrometcentru-rozpoviv-pro-radiaciyu-v-chornobilskiy-zoni-pislya-velikikh-pozhezh”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP