Loading...

Кричав і бився в істериці: мережу шокувало відео госпіталізації дитини в розпал пандемії в Росії

У російському Краснодарі з підозрою на коронавірус госпіталізували маленького хлопчика, який сильно злякався працівників "швидкої" в захисних костюмах і розридався.

Об этом сообщает Руспрес


Пік коронавірусу ще попереду, будуть смерті: що відбувається в Україні і світі


Як пишуть місцеві ЗМІ, дитину хотіли помістити в спеціальний бокс, в якому перевозять людей з підозрою на зараження.


На опублікованих в мережі кадрах видно, як перелякана дитина істерично кличе свою маму і відмовляється лягати на носилки. Пізніше стало відомо, що серед людей в захисних костюмах була і його мама, однак малюк просто її не впізнавав.


На відео видно, що саме мати просить малюка заспокоїтися і лягти на носилки, але йому це ніяк не допомагало прийти в себе."Це спеціальні біобокси, в них є, чим дихати, туди надходить повітря. У хлопчика була висока температура і його необхідно було обстежити — зробити комп’ютерну томографію, щоб діагностувати розвиток пневмонії на ранній стадії", — кажуть місцеві лікарі.


Також вони кажуть, що отримали згоду батьків на обстеження хлопчика.


Як повідомляв "Апостроф", раніше в Австралії знайшли засіб, який може знищити коронавірус за 48 годин, зараз вчені шукають фінансування на розробку препарату.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-04-15/krichal-i-bilsya-v-isterike-set-shokirovalo-video-gospitalizatsii-rebenka-v-razgar-pandemii-v-rossii/194055”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP