Loading...

Закриття ринків поставило українські тепличні господарства на межу банкрутства, — експерт

последние новости в Украине останні новини в Україні


Власники теплиць в Україні опинилися на межі банкрутства. Через карантин їхня продукція тоннами псується.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Українські тепличники планують звернутися до органів місцевого самоврядування з проханням допомогти організувати безпечний збут товару в умовах карантину. Про це повідомляє Аgronews в інтерв’ю з головою Асоціації постачальників торговельних мереж Олексієм Дорошенком.

Як розповів експерт, обмежувальні заходи та закриття ринків загрожують повним знищенням малих та середніх тепличних господарств. Вони вже на межі повного банкрутства, адже 90% їх продукції реалізовувалося саме через ринки, які нині зачинені. Замінити цей канал збуту іншим зараз неможливо.

Зазначається, що теплична продукція є товаром з дуже коротким терміном реалізації, її не можна зберігати місяцями, як, скажімо, зерно. Переробити на салати та консервацію ранні тепличні овочі теж неможливо.

Якщо негайно не знайти вихід із ситуації, тепличники втратять свій бізнес, — попереджає Олексій Дорошенко.

“У ситуації, яка склалося, малому та середньому бізнесу потрібно організуватися, об’єднатися, щоб хоча б донести до влади свої проблеми. Варто почати перемовини також з місцевою владою. Врешті решт, малий та середній підприємець – основний виборець, а часто, і спонсор на регіональному рівні”, – зазначає фахівець.

Нагадаємо, Кабінет міністрів заборонив експортувати гречку на зовнішні ринки. Заборона триватиме до 1 липня 2020 року.

Раніше ASPI повідомляв, що Антимонопольний комітет України зробив важливу заяву щодо підвищення цін на продукти.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/zakrittya-rinkiv-postavilo-ukrainski-teplichni-gospodarstva-na-mezhu-bankrutstva”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP