Loading...

Коронавірусну інфекцію виявили у ще одного військовослужбовця


Коронавірусне захворювання виявили у військовослужбовця одного з гарнизонів Київської області, повідомляє Vlasno.info з посиланням на Командування Медичних сил ЗСУ.

Об этом сообщает Преступная Россия

Із 23 березня чоловік знаходився на самоізоляції у зв’язку з контактом з хворою особою. У понеділок, 30 березня, у нього були взяті зразки для дослідження. Тест підтвердив COVID-19.

На даний час стан здоров’я військовослужбовця задовільний. Він проходить лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби. Двох військовослужбовців, які контактували з ним під час виконання службових обов’язків, відправлено на самоізоляцію.

Це вже другий лабораторно підтверджений випадок COVID-19 cеред українських військовослужбовців. Першою, в кого виявили коронавірус, стала лікарка Хмельницького військового госпіталю.

Фото з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/suspilstvo/dopomoga/vijsko/item/35739-koronavirusnu-infektsiiu-vyiavyly-u-shch”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP