Loading...

У Роскачестве закликали відмовитися від готівки через коронавіруса

В Роскачестве призвали отказаться от наличных денег из-за коронавируса

Експерти Роскачества нагадали, що паперові банкноти є одним з переносників COVID-19. У зв’язку з цим росіян закликали перейти на безконтактні платежі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Справа в тому, що готівкові гроші проходять через руки багатьох людей. Ніхто не знає, не заразилися вони коронавірусом. А між тим, інфекція більш 24 годин здатна жити на поверхні купюри.

З цієї причини банківська картка,»розумні» годинник або смартфон з безконтактної оплати істотно знижують можливість передачі хвороби.

Однак навіть при цьому все одно варто пам’ятати про особисту гігієну і регулярно протирати антисептиком телефон або картку.

Раніше «Мойка78» писала, що співробітник з коронавірусом закрив «Стрічку» на Парашутної, частина продукції знищена.Джерело статті: “http://povin.com.ua/288240-04-04.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP