Loading...

Штучний інтелект навчився перетворювати думки на слова


Вчені з Університету Каліфорнії в Сан-Франциско розробили штучний інтелект, який може перетворювати думки людини на слова за допомогою аналізу нейронної активності. Як повідомляє The Independent, нейромережа може розпізнавати 250 слів в режимі реального часу.

Об этом сообщает Руспрес

У ході дослідження вчені випробували дію алгоритму на чотирьох жінках. Раніше їм були імплантовані в мозок електроди для моніторингу нападів епілепсії.

Жінки читали слова вголос, а вчені транслювали активність їхнього мозку ШІ, щоб той помітив певні закономірності, пов’язані з тим чи іншим словом. Середня частота помилок в словах при повторному наборі становила 3%.

Вчені наголошують, що середній словниковий запас людини, що говорить англійською мовою, становить 20 тисяч слів, тому штучний інтелект ще далекий від того, щоб розуміти повсякденну мову. Крім того, кожне додаткове слово підвищує кількість припущень, а значить, знижує загальну точність розшифровки мозкової активності.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Раніше вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту виявили антибіотик, який здатний боротися з бактерією, стійкою до інших препаратів. Антибіотику вдалося вивести з тіла миші одну з найбільш небезпечних бактерій у світі.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/shtuchniy-intelekt-navchivsya-peretvoryuvati-dumki-na-slova-343313_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP