Loading...

Актор із "Зоряних воєн" помер через коронавірус

31 березня британський актор Ендрю Джек на 76 році життя помер в лікарні міста Черсті від коронавірусу.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомляє американський актор і продюсер Грег Грюнберг в Twitter.

Актор із "Зоряних воєн" помер через коронавірус

Це трапилося через ускладнення, спричинені коронавірусом. Дружина актора перебуває на карантині в Австралії, тому навіть не змогла попрощатися з ним.

Джек працював із акторами діалект-тренером, проте в деяких фільмах знімався і сам. Зокрема, він грав різні ролі в медіафраншизі "Зоряні війни", а також у романтичній комедії "Кейт і Лео".

Devastated to hear of the passing of the wonderful , talented, beloved gentleman #AndrewJack. He is one of the kindest people I’ve ever worked with. Please stay safe. Please stay home !!! #RIPAndrewJack pic.twitter.com/VqmmGkxaOF

— GreG GrunberG (@greggrunberg) March 31, 2020

Нагадаємо, що 25 березня стало відомо, що в принца Чарльза у Великобританії виявили коронавірус.

Водночас хворий на COVID-19 принц Чарльз нещодавно спілкувався з королевою Єлизаветою II.

Як повідомляв OBOZREVATEL принц Вельський Чарльз міг заразитися вірусом від князя Монако Альбера II, з яким зустрічався раніше.

Хто з зірок чекає поповнення, а хто розлучився — читай в нашому Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/aktor-z-zirkovih-vijn-pomer-cherez-koronavirus.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP