Loading...

Чи бояться українці коронавірусу? Результати загальнонаціонального опитування

Українці знають, що робити у випадку підозри на зараження — Чи бояться українці коронавірусу? Результати загальнонаціонального опитування
Українці знають, що робити у випадку підозри на зараження
Фото: РБК


Загроза коронавірусу не хвилює 8% українців, а чверть вважають її перебільшеною

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Переважна більшість населення (81,8%) стурбоване проблемою коронавірусу і значна частина респондентів (40,1%) вважає, що він може мати катастрофічні наслідки для людства.


Щодня за інформацією стосовно коронавірусу слідкує 74,4% респондентів, а основними джерелами інформації є телебачення (44,7%) та Інтернет (43,6%).


Переважна більшість опитаних (більше 80%) знає, якими є основні симптоми коронавірусу, та що робити у випадку підозри на зараження. Найпопулярнішим способом захисту від зараження є миття рук (82,3%). Близько половини респондентів обмежили соціальні контакти на час епідемії: перебування в місцях скупчення людей, відвідування масових заходів тощо.


Більше половини опитаних (59,0%) вважає, що влада України дещо робить для запобігання поширення коронавірусу, але цих дій недостатньо. Найвищі оцінки отримали такі дії влади як інформування населення щодо того, як убезпечити себе від зараження.


Так, 60,0% респондентів оцінили дії влади в цьому напрямку на 4 (добре) або 5 (дуже добре).


Найнижчі оцінки стосуються забезпечення аптек засобами захисту та відповідними медичними препаратами. Більше половини опитаних (58,4%) оцінили забезпечення аптек на 1 (дуже погано) або 2 (погано).
(для перегляду натисніть на зображення)


Методологія опитування


Вибірка: репрезентує доросле населення України (окрім Криму та непідконтрольних територій (НПКТ) на Сході України) за такими показниками як стать, вік, регіон проживання та тип населеного пункту.

Обсяг вибірки: n=2000 респондентів.

Метод опитування: CAPI з використанням планшетів.

Дати проведення польового етапу: 13-23 березня 2020 р.

SOCIS


Читайте також:

  • Чи буде хліб? На горизонті замайоріла нова проблема
  • Психолог Анна Дердюк: Зараз ми переживаємо новий досвід планетарного масштабу
  • Військові проти коронавірусу. Чим допомагає армія
  • Скандал під час чуми. В уряді війна за медичні закупівлі


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/chi-boyatsya-ukrajinci-koronavirusu-rezultati-zagalnonacionalnogo-opituvannya-668448.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP