Loading...

Резцова про карантин: "Не дотримуюся. Їжджу по гостях, що нам буде? Краще жити як жилося, не забиваючи собі мозок"

Триразова олімпійська чемпіонка з біатлону Анфіса Резцова похвалилася, що не дотримується і не буде дотримуватися карантину через коронавiрус.

Об этом сообщает Руспрес

Анфіса Резцова

Анфіса Резцова

СЕ

"Карантин? Я його не дотримуюся, їжджу по гостях, що нам буде? Ходимо по лісі з рідними, відвідала брата під Володимиром, там чиста природа. Онуку рік, його в чотирьох стінах тримати неправильно. Давайте чесно – ніхто не знає навіть, допомагає чи ні маска. Як його дотримуватися щось? Краще жити як жилося, не забиваючи собі мозок. І потім — зараз так активно озвучують, що буде покарання за порушення. Я все розумію, безпека, але де конкретний закон? Вчора почали активно критикувати людей, що поїхали на шашлики. Сидять люди сім’ями, нікому не заважають. Які вони рознощики вірусу? Скоро нам заборонять дихати, чи що? Таке відчуття, що комусь хочеться побільше заборонити", – цитує Резцова "СЕ".

Як повідомляв OBOZREVATEL, знаменитий російський коментатор "Матч ТВ" Дмитро Губернієв обурився поведінкою росіян, які не дотримуються карантин при пандемії коронавiрусу.

Раніше Губернієв заявив, що в таких умовах недотримання карантину при коронавірус, в Росії буде дуже багато жертв.

Дізнайся першим, коли Суркіс продасть «Динамо» у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/biathlon/reztsova-pro-karantin-ne-dotrimuyusya-izhdzhu-po-gostyam-scho-nam-bude-krasche-zhiti-yak-zhilosya-ne-zabivayuchi-sobi-mozok.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP