Loading...

Сімейка Букіних: як змінилися зірки серіалу "Щасливі разом"

Перша серія серіалу "Щасливі разом" про сім’ю Букіних вийшла в березні 2006 року.

Об этом сообщает Преступная Россия

Ситком отримав величезний успіх у глядачів, а актори, які зіграли в ньому головні ролі, прославилися на всю країну. З тих пір пройшло 14 років і сьогодні зірки "Щасливі разом" виглядають зовсім інакше. Як вони змінилися, з’ясовував OBOZREVATEL.

"Щасливі разом": сім’я Букіних

"Щасливі разом": сім’я Букіних

SM News

Віктор Логінов – Гена Букін

Роль у серіалі "Щасливі разом" – не єдина робота Віктора Логінова в кіно. На його рахунку – картини "Золота теща" (2006), "Останній секрет майстра" (2009), "Дівчата не здаються" (2018) та багато інших. Логінов також виступив ведучим різних шоу: "Інтуїція", "Їж і худни" і т.і. Зараз імідж Логінова кардинально відрізняється від персонажа Гени Букіна: артист носить бороду і стильні окуляри. У 2016 році актор розлучився зі своєю третьою дружиною.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Друзі! Радий кожному вашого запитання! Деякі з них, наприклад щодо продовження # Щасливі разом, я відправляю на # тнт, на деякі просто # нетответа, а якщо він є-с радість відповідаю)))) Так от, що стосується моєї зовнішності. Моя # борода і мені порядком набридла, але ... # я її # люблю. І схоже це # взаємно. І розлучимося ми з нею тільки з обопільної згоди)))) # всемхорошегодня # тримайтеся # скоролето ???? # бородань

Допіс, Поширення Логінов Віктор (@loginov_victor)

Наталя Бочкарьова – Даша Букіна

Після ролі Даші Букіної Наталя Бочкарьова практично залишила телевізійну кар’єру. Зараз їй 39, вона заснувала школу для талановитих дітей і веде курс акторської майстерності. Крім того, Бочкарьова записує кумедні ролики в TikTok і навіть назвала себе королевою цього додатка.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Сьогодні хочу передати привіт хейтерам???????? Абсолютно нехитрий аналіз щоденних ситуації настроїв, суджень, думок в мережі наштовхнув мене на певні думки. І стало ... ... смішно, сумно, обідно????????♀️ ⠀ Прикро за деяких людей, що дозволяють іншим віщати на тебе ярлики. За "диванних" коментаторів, на яких ніхто не звертає увагу, хоч вони, начебто, і живі люди, зі своїми поверхневими поняттями і думками, судженнями і ставленням до життя. Їх, правда, крім аватарки, нічим не ідентифікуєш, ось у чому ще проблема. ⠀ Люди коментують чуже життя, часто, залишаючись непоміченими. Як правило, з закритих акаунтів або ж новостворених. Хтось відкрито афішує свою незгоду, протест, в більшості своїй, заснований на невігластві, незадоволеності власним життям, злобі і перекладанні відповідальності за свої невдачі на оточуючих: "Я! Ось він я, це ж я, подивіться, зауважте, я тут! "????????♂️????????♀️ Мабуть, більше виділитися і заявити про себе в суспільстві йому нічим, або нічого нового поки не прідумал????????♀️ ⠀ Гарне адже не приваблює, це не модно, це нудно, про це не скажуть уже і підхоплювати. Схоже на нудотну заказуху, від якої всіх тошніт???? А від бруду не нудить ?! ⠀ Ну що ви, що ви! Про що я? ???? Адже це рейтінгі????, це "піпл хаває", це хайп, це круто, смішно, захоплює і захоплює ... ⠀ ПРОДОВЖЕННЯ В КАРУСЕЛІ! ️ # натальябочкарева # Бочкарьова

Допіс, Поширення Natalia Bochkareva (@natalia_bochkareva_official)

Дар’я Сагалова – Свєта Букіна

Як і Віктор Логінов, Дар’я Сагалова продовжила кар’єру на телебаченні в якості ведучої. Але й кіно 34-річна актриса не залишила. Так, вона зіграла бортпровідницю в серіалі "Ульотний екіпаж", який вийшов на телеканалі "Супер". Сагалова одружена з підприємцем Костянтином Масленніковим, у подружжя троє дітей.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Прогулялися))) PS — спасибі за відгуки з приводу репетитора! По-моєму, ми визначилися)) але все пропозиції маємо на увазі ????????????

Допіс, Поширення Дар’я Сагалова (@dariasagalova)

Олександр Якін – Рома Букін

Після серіалу "Щасливі разом" Олександр Якін перейшов з каналу ТНТ на СТС у серіал "Вісімдесяті", де виконав головну роль. Після цього Якіну запропонували роботу в серіалі "Коротше" на телеканалі "Супер", перший сезон якого вийшов в 2019 році. Зараз артист більш зосереджений на грі в театрі. Він одружений на своїй однокурсниці Анні Зайцевій.

Переглянутися цею допіс в Instagram

9 вистав за 3 дня✔ # сновимгодом

Допіс, Поширення Олександр Якін (@yakimoto_san)

Раніше OBOZREVATEL розповідав, як виглядає "мама Вєрки Сердючки" Інна Білоконь без гриму.

Все найцікавіше з життя Меган Маркл — читайте в нашому Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kino/simejka-bukinih-yak-zminilisya-zirki-serialu-schaslivi-razom.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP