Loading...

Омелян: Люди вас зненавидять за зраджені надії, безлад і руїну, які ви залишите після себе

Володимир Омелян на своїй сторінці у «Фейсбук» звернувся до Володимира Зеленського з рекомендацією звернути увагу на кримінальне провадження, відкрите САП стосовно Олексія Гончарука. На думку колишнього міністра інфраструктури, вже через тиждень після дострокової відставки нинішнього глави держави, він теж стане фігурантом низки кримінальних проваджень.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Омелян переконаний, що Зеленському безліч звинувачень — незаконне захоплення влади шляхом навмисного обману виборців, здійснений, в тому числі, і завдяки незаконного фінансування виборчої кампанії злочинними угрупованнями, державна зрада, доведення країни до дефолту в інтересах інших держав, і це далеко не повний перелік. Причому, ці виробництва будуть відкриті на підставі заяв колишніх фанатів президента. Розслідувати їх будуть «100 відсотків люди Зеленського», які відразу ж публічно відречуться від нього.

Омелян підкреслив — Зеленському варто в усьому звинувачувати лише себе. Вибираючи між «вірними йди*тами чесними фахівцями, він свідомо зробив вибір на користь перших. Екс-міністр, звертаючись до президента, попередив — люди будуть вас ненавидіти за віддані величезні надії, за той безлад і руїну, які ви залишили після себе.Джерело статті: “http://povin.com.ua/287521-26-03.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP