Loading...

Російська держкомпанія "Роснефть" продала всі активи у Венесуелі уряду РФ

"Роснефть" пішла з Венесуели

Російська нафтовидобувна компанія "Роснефть" 28 березня оголосила про припинення діяльності у Венесуелі та продаж активів у країні компанії, що на 100% належить уряду Російської Федерації, повідомляють на сайті "Роснефти".

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Сьогодні "Роснефть" уклала угоду з компанією, яка на 100% належить уряду РФ, про продаж часток і припинення своєї участі в усіх проєктах у Венесуелі, включно з частками у видобувних підприємствах Petromonagas, Petroperija, Boqueron, Petromiranda і Petrovictoria, у нафтосервісних підприємствах і торговельних операціях", – ідеться в заяві держкомпанії.

Якій саме компанії продали активи, пресслужба не уточнює. Видання "Медуза" припускає, що йдеться про "Роснефтегаз".

За підсумками операції, зазначено в заяві, "всі активи і торгові операції "Роснефти" у Венесуелі та/або пов’язані з Венесуелою буде продано, закрито або ліквідовано".

У Венесуелі понад рік триває політична криза. 10 січня 2019 року чинний глава держави країни Ніколас Мадуро, який набрав найбільше голосів на виборах 2018 року, склав присягу президента. 15 січня підконтрольний опозиції парламент країни визнав Мадуро узурпатором. 23 січня 2019 року голова парламенту Венесуели Хуан Гуайдо оголосив себе виконувачем обов’язків президента країни.

Відтоді в країні два керівники: США, більшість країн Латинської Америки та Євросоюзу визнали Гуайдо тимчасовим президентом, Росія висловила підтримку Мадуро.

США чинять тиск на Венесуелу, зокрема за допомогою санкцій: у січні 2019-го Америка розширила санкційний пакет, який діяв із 2014 року. Зокрема, Штати ввели обмеження щодо венесуельської державної нафтової компанії PDVSA. У лютому 2020-го потрапила під санкції і компанія Rosneft Trading, структурний підрозділ "Роснефти", яка співпрацювала з венесуельською владою.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-rosijska-derzhkompanija-rosneft-prodala-vsi-aktivi-u-venesueli-urjadu-rf-1493115.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP