Loading...

Вже є довідник з протидії та лікування коронавіруса

Бажано змусити себе прочитати все це до кінця — 58 сторінок довідника з протидії та лікування коронавіруса.
Якщо хтось хоче дійсно вижити.
https://www.dobrobut.com/upload/files/5e75f42723c92.pdf

Об этом сообщает Преступная Россия

Перешліть чи роздрукуйте ці методичні рекомендації щодо боротьби з вірусом COVID-19 на підставі досвіду клініки університету китайського міста Чжедзян своєму сімейному лікарю. Коронавірусна інфекція — це нова чума для людства, її не вивчали у вітчизняних медичних ВНЗ. Китайські лікарі мають найкращі результати у лікуванні цієї хвороби, тому українські медики мусять вивчити їх переможний досвід.
Не займайтеся самолікуванням. Завжди звертайтеся до лікаря. Якщо ви підозрюєте, що захворіли на коронавірус, то негайно викликайте швидку.

До речі, раніше народний депутат Шахов казав — коронавіруса немає!
Ось відео:
https://t.me/stranaua/3287
Тепер він у лікарні з коронавірусною пневмонією.
Депутатської недоторканності від COVID-19 ніколи не буде. Ми всі рівні перед епідемічною загрозою та маємо підтримувати і допомагати одне одному.
Вберегти наше життя можуть тільки маска та респіратор, які мають бути класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, повний карантин та суворе дотримання санітарно-протиепідемічних заходів.

Поширюйте цей довідник з протидії та лікування коронавіруса, якщо бажаєте бути здоровими разом з вашими друзями.

Вадим Гладчук, фейсбук


Джерело статті: “https://sprotiv.org/70807”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP