Loading...

На коронавірус захворіло ще чотири медички з пологового. Пацієнтки закладу — на карантині


  • Марія ЛЄХОВА
  • 8
На коронавірус захворіло ще чотири медички з пологового. Пацієнтки закладу — на карантині
  • Про ситуацію у пологовому працівниця, якого захворіла на коронавірус, розповів міський голова Сергій Моргунов.
  • Сказав, що підтвердився діагноз у чотирьох її колег, цих жінок ізолювали.
  • А породіль і вагітних пологового тримають на карантині і сьогодні ще дообстежують.

Станом на ранок 27 березня у Вінниці 7 інфікованих коронавірусом. П’ять з них — це працівниці другого пологового будинку. Першою захворілою у місті стала саме його медсестра, яка контактувала з приїжджими з Польщі.

Об этом сообщает Преступная Россия

  • У Вінниці перший підтверджений випадок коронавірусу — у медсестри з пологового

Коли почали перевіряти коло її спілкування виявилося, що захворіло ще четверо її колег. Жінки не мають явних ознак хвороби, але вірус у них уже офіційно підтверджений.

Саме тому, як пояснив очільник області Владислав Скальський, у Вінниці найбільше виявили захворілих — бо медики відстежили коло спілкування пацієнтки №1. У лікарні, нагадаємо, також її 5-річний племінник.

Сергій Моргунов детальніше розповів про ситуацію у пологовому.

— Акушерський корпус пологового будинку №2 закритий на карантин. Там перебуває сім породіль, 14 вагітних. Вони під спостереженням медпрацівників, забезпечені всім необхідним. Продовжується обстеження на наявність коронавірусу. Медичний персонал, який був поза межами закладу, знаходиться на самоізоляції, під наглядом сімейних лікарів, — сказав Моргунов.

  • «Дитина почуває себе добре», — мер Моргунов розповів про стан хворих на коронавірус у Вінниці

Додамо, що як тільки стало відомо, де працювала перша захворіла, до пологового поїхала наша журналістка. Вона з’ясувала, що заклад на карантин закрили не одразу:

  • «У приміщенні проводили дезінфекцію»: як працює пологовий, де у медсестри виявили коронавірус

Детально про ситуації у міста та області дивіться у відео з брифінгу в ОДА:


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Zdorovya/na-koronavirus-zahvorilo-sche-chotiri-pratsivnitsi-pologovogo-21-patsi-11047519.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP