Loading...

Конфіденційність під сумнівом: Рахункова палата показала результати аудиту Prozorro.Продажі

Електронна торгова система (ЕТС) ProZorro.Продажі функціонує з порушенням вимог національного законодавства та без комплексної системи захисту інформації (КСЗІ), внаслідок чого є вразливою до несанкціонованого втручання, що ставить під сумнів конфіденційність інформації.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це стало відомо у результаті проведення аудиту Рахунковою палатою державного підприємства "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ". Зазначається, що результати Звіту мають фінансові наслідки для державного бюджету.

"Також аудит засвідчив низку фактів і недоліків, що негативно вплинули на господарську діяльність ДП "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" та призвели у 2018 та протягом 9 місяців 2019 року до отримання доходів з недотриманням вимог законодавства на 29 млн грн, здійснення витрат з недотриманням законодавства – 929 тис. грн, неекономних витрат – 797 тис. грн, непродуктивних витрат – 4,9 млн грн, недоотримання доходів – 250 тис. гривень", – йдеться у Звіті Рахункової палати.

Рахункова палата провела аудит у Прозорро.Продажі

Рахункова палата провела аудит у Прозорро.Продажі

dyvys.info

Зазначається також, що ДП "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" було утворене в березні 2018 року і належить до сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Підприємство виконує функції адміністратора усіх складових електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

Аудитори зазначили, щодіяльність ДП у зазначений період була прибутковою, оскільки доходи зросли з 5,2 млн грн у 2018 році до 27,1 млн грн за 9 місяців 2019 року.

У результаті аудиту виявлено такі порушення:

  • у Статуті ДП не вказано статутний капітал, необхідний для здійснення його прибуткової діяльності. Дотепер він становить нуль гривень, що суперечить Господарському кодексу;


  • Мінекономіки понад рік не призначало керівника Підприємства та не укладало з ним контракту, що унеможливлювало належний контроль Міністерства за його діяльністю. Як наслідок, без укладання контракту оплата праці в. о. директора на суму 735 тис. гривень здійснена з недотриманням законодавства.


Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше система державних закупівель Prozorro була розкритикована за те, що вона не захищає жодну зі сторін торгів.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/konfidentsijnist-pid-sumnivom-rahunkova-palata-pokazala-rezultati-auditu-prozorro-prodazhi.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP