Loading...

Макрон: Світові лідери готують спільну ініціативу з боротьби з коронавірусом

последние новости в Украине останні новини в Україні


Франція спільно з іншими країнами готує спільну ініціативу з боротьби з розповсюдженням коронавірусу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це написав президент Франції Еммануель Макрон у Twitter.

Таку заяву Макрон зробив після телефонних переговорів з президентом США Дональдом Трампом. Макрон назвав переговори "дуже хорошими".

У Білому домі також наголосили на важливості на фоні пандемії коронавірусу тісної співпраці держав-учасниць G7 і G20 і постійних членів Ради Безпеки ООН. Країни G7 і G20 повинні максимально допомогти Всесвітньої організації охорони здоров’я, Всесвітньому банку, Міжнародному валютному фонду.

Напередодні повідомлялося, що саміт "Великої двадцятки" відбувся у режимі відеозв’язку. По його закінченню було озвучено про рішення виділити Всесвітній організації охорони здоров’я 5 трлн доларів для боротьби з поширенням коронавірусу. Також було вирішено розширити повноваження ВООЗ.

Нагадаємо, масштаби поширення коронавірусу поки не дозволяють назвати його "чумою XXI століття", але по глобальній економіці буде завдано удар.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/publications/makron-svitovi-lideri-gotuyut-spilnu-iniciativu-z-borotbi-z-koronavirusom”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP