Loading...

Покемон йде на справу: Путін в спецкостюмі став героєм потужних фотожаб

Відвідини президентом Росії Володимиром Путіним лікарні під Москвою, в якій перебувають пацієнти з підозрою на коронавірус і де його одягнули в захисний спецкостюм, стали приводом для безлічі жартів в соцмережах.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

У мережі публікують картинки з російським президентом, порівнюючи його з різними комічними персонажами.

Яскраво жовтий колір захисного костюма і маска, що закриває все обличчя, нагадали жартівникам персонажа комедійного мультфільму "Міньйони". Серед образів, які приміряли на Путіна — відомі "телепузики" з дитячої розважальної програми і відомі покемони.

Крім того, автори фотожаб використовували різний фон, на якому зображений крокуючий Путін — від розбитих доріг в російській глибинці до вечірнього Кремля.Нагадаємо, що головний лікар лікарні № 40 в московській Комунарці Денис Проценко під час відвідин клініки російським президентом Володимиром Путіним зробив невтішний прогноз щодо розвитку ситуації з епідемією коронавируса в країні.

Як повідомляв "Апостроф", 23 березня в Росії різко зросла кількість хворих на коронавірус — небезпечну хворобу підхопив ще 71 чоловік.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-03-24/pokemon-idet-na-delo-putin-v-spetskostyume-stal-geroem-moschnyih-fotojab/191906”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP