Loading...

У Києві затримали пропагандиста “русского мира”


Служба безпеки України блокувала у Києві діяльність пропагандиста, який поширював через інтернет сепаратистські заклики та ідеї так званого «руського миру».

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляє 1NEWS.


За даними слідства, мешканець столиці встановив зв’язок з проросійським громадським рухом, який використовується спецслужбами РФ для ведення інформаційної війни проти нашої держави.


За завданням кураторів він розміщував у мережі Інтернет матеріали із закликами до повалення конституційного ладу в Україні.


За проведену роботу агітатор отримував кошти на банківські картки фінансових установ РФ.


За результатами процесуальних заходів правоохоронці виявили матеріали, що підтверджують зв’язок інтернет-пропагандиста з проросійськими громадськими об’єднаннями, банківськими установами РФ, а також журналістське посвідчення одного з російських видань.


Джерело: СБУ


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/u-kyyevi-zatrymaly-propagandysta-russkogo-myra.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP