Loading...

Карантин і освіта: у Києві переноситься прийом документів до перших класів

Карантин і освіта: у Києві переноситься прийом документів до перших класів


Прийом документів перенесено до покращення епідемічної ситуації

Об этом сообщает Преступная Россия


У Києві початок прийому документів до перших класів буде перенесено до покращення епідемічної ситуації. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський на своїй сторінці у Facebook.


«Шановні батьки! Ми переносимо початок прийому документів до перших класів до покращення епідемічної ситуації. Це зроблено задля вашого максимального комфорту. Сьогодні важливо утримуватися від виходу на вулицю. Місто турбується про вас. Піклуйтесь про своїх рідних. Залишайтеся вдома», – написав Мондриївський.


Також він запевнив батьків, що їм не варто турбуватися за оцінки дітей за третю навчальну чверть, яка закінчилася сьогодні. Після введення системи семестрового навчання, школярі отримають тематичні бали.


Він також зазначив, що всі освітяни Києва наступного тижня отримають заробітну плату. Працівники районних управлінь освіти вже здійснюють обрахунки для того, щоб усі без винятку отримали гроші вчасно.


Нагадаємо, з 17 березня столична влада посилила обмежувальні заходи, щоб убезпечити мешканців і запобігти ситуації з можливим розповсюдженням коронавірусу в Києві та Україні.


Для запобігання ситуації стрімкого розповсюдження коронавірусу столична влада закликає мешканців міста з розумінням та відповідальністю поставитися до обмежувальних заходів, запроваджених у Києві, та дотримуватися елементарних рекомендацій.


Читайте також:

  • «Свято» карантину. Що робити з дітьми, яких відправили в ізоляцію


Джерело статті: “https://glavcom.ua/kyiv/news/karantin-i-osvita-u-kijevi-perenositsya-priyom-dokumenti-do-pershih-klasiv-667216.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP