Loading...

На в’їздах до Вінниці встановили мобільні пости – службу несуть поліцейські та нацгвардійці


Гвардійці військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об’єднання почали нести службу спільно із працівниками поліції на пересувних мобільних постах на в’їздах до Вінниці, а також в населених пунктах Ямпільського району. Основна мета – підтримка громадської безпеки та забезпечення проведення обмежувально-карантинних заходів.

Об этом сообщает Преступная Россия

Зокрема, правоохоронці контролюють пасажироперевізників приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення щодо дотримання ними заборони здійснення перевезень на час карантину.

«Запроваджені карантинні заходи хоч і викликають певні труднощі, проте я, та думаю і інші громадяни, з розумінням ставимося до всіх цих обмежень, тому що це є запорукою нашого здоров’я і життя. Я своєю чергою раджу всіх свідомим громадянам максимально ізолюватися аби подолати цю недугу», – говорить вінничанин Дмитро Шевчук.

Залучений особовий склад забезпечений засобами індивідуального медичного захисту, а саме – респіратор, маска медична, гумові рукавички тощо. Окрім того, військовослужбовці, які залучаються до виконання завдань служби, перед початком та після завершення служби проходитимуть медичний огляд.

«Метою є попередження про заборону в’їзду та виявлення осіб з підвищеною температурою тіла чи інші ознаки захворювання ГРВІ або коронавірус. На даний час резонансних подій не було. Наші громадяни є сумлінними і дотримуються законодавства. Таких блок постів на території міста десять які перекривають в’їзд у місто, виїзд з міста відбувається без перешкод», – розповідає заступник командира військової частина 3008 з громадської безпеки підполковник Петро Бербека.

Валентина Лісова


Джерело статті: “https://33kanal.com/news/84688.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP