Loading...

Вчені стверджують, що карантин шкідливий для здоров’я

Наслідки для психіки можуть проявлятися через місяці і роки після ізоляції, інформує 1NEWS з посиланням на “Вокруг света”.

Об этом сообщает Футляр от виолончелиКарантин негативно впливає на психіку людей, до його наслідків належать симптоми депресії і посттравматичного стресового розладу. До таких висновків прийшли вчені з Королівського коледжу Лондона, проаналізувавши 24 дослідження, які були проведені в 10 країнах під час спалахів гострого респіраторного синдрому (ТОРС), лихоманки Ебола, грипу H1N1 і близькосхідного респіраторного синдрому (БСРС).


Найбільший психологічний вплив карантин чинить на людей з психічними розладами та працівників охорони здоров’я. Симптоми ПТСР зберігаються протягом тривалого часу після карантину, а наслідки можуть виявлятися через місяці або роки.


Люди, які перебувають на карантині, відчувають високий рівень страху перед зараженням. Вони схильні катастрофізувати ситуацію, особливо це загострюється за відсутності точної інформації. Уже після карантину негативно на психічному стані людей позначалися фінансові втрати через відсутність можливості працювати і насторожене ставлення оточуючих у зв’язку з перенесеним захворюванням.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/vcheni-stverdzhuyut-shho-karantyn-shkidlyvyj-dlya-zdorov-ya.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP