Loading...

Кабмін готується до запровадження надзвичайного стану в окремих регіонах країни

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив депутатам від «Слуги Народу» на засіданні фракції, розповів hromadske співрозмовник у владній партії.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За даними джерела, Шмигаль заявив депутатам, що передасть відповідний проект про запровадження надзвичайного стану президенту Володимиру Зеленському.

Сам Зеленський заявив депутатам «Слуги Народу», що розглядає можливість запровадження НС у двох областях, де виявили коронавірус — Чернівецький та Житомирський.

Водночас президент не виключив, що надалі надзвичайний стан буле запроваджено і в інших регіонах країни.

Зазначимо, що фактично в той час, коли відбувалось засідання фракції «Слуга народу», МОЗ повідомив про два випадки інфікування коронавірусом у Києві, Тобто, якщо Зеленський планує запровадити НС в областях, де виявили COVID-19, столиця має потрапити у цей список.

Раніше сьогодні, 16 березня, президент Зеленський оголосив про низку рекомендацій щодо нових обмежувальних заходів у країні, серед яких було запровадження надзвичайного стану на Буковині та Житомирщині.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/kabmin-gotuyetsya-do-zaprovadzhennya-nadzvichajnogo-stanu-v-okremih-regionah-krayini”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP