Loading...

Коронавірус цілком здатний принести в Росію поліцейський режим. Це ідеальний привід для загвинчування гайок

Коронований вірус і поліцейський режим.

Об этом сообщает Руспрес


Коронавірус цілком здатний принести в Росію поліцейський режим, але покажіть мені хоч щось, що не може цього зробити.


Це єдиний спосіб, у який російська влада реагує на будь-які зовнішні виклики: забороняти, обмежувати, найкраще – саджати, і саджати на п’ять років за розповсюдження вірусу або на рік за порушення карантину вже пообіцяли. Коронавірус, відверто кажучи, з’явився невчасно – він загрожує зіпсувати нам 75-річчя Перемоги, парад, зліт гостей з усього світу плюс економіка в нас зараз не в найкращому становищі. Але, з іншого боку, коронавірус – ідеальний привід для загвинчування гайок.


Я не знаю, як саме його використовуватимуть. Закривати всі кордони – дорого, залізна завіса в наш час – утопія, а ось обмеження виїздів за кордон, карантин після повернення – наймиліша річ. Притиснути пресу – узагалі запросто: поширення панічних чуток – ярлик, який приклеюють на все живе від часів війни. Будь-яка правда за таких часів є панічними чутками: масштаби поширення вірусу у світі, кількість померлих і тих, хто вижив, ускладнення – нічого не можна обговорювати без ризику накликати на себе звинувачення в наклепі на російську охорону здоров’я. Спробу організувати будь-який масовий хід можуть кваліфікувати протягом найближчих трьох місяців як пособництво коронавірусу: більше ніж утрьох не збиратися, та й то на кухні!


Єдиним дозволеним масовим зібранням може стати всенародне голосування 22 квітня: голосуючи за путінські поправки, ти зміцнюєш владу і створюєш заслін на шляху вірусу.


Адже сутність цих поправок – занурення країни у своєрідний карантин: не діють на нас більше європейські закони!


І наївні ті, хто каже про якихось "чорних лебедів", нібито підгодованих Путіним на свою голову. У свідомості співвітчизників уже сформовано надійний патерн: усе зло йде ззовні. Подорожчання долара – спекуляція саудитів, коронавірус – підступи Китаю. У нас острів стабільності в сенсі цілковитої відсутності політики і суспільства, а інший світ нам заздрісно паскудить; тож будь-які "чорні лебеді", від епідемій до техногенних катастроф, призводитимуть лише до згуртування навколо президента. Це єдина можлива реакція, тому що більше ми нічого не вміємо, а головне – окрім нього, у нас більше нічого немає. Він той коронований вірус, який вразив Росію 20 років тому, і ми встигли його полюбити настільки, що життя без нього вже не уявляємо.


Джерело: sobesednik.ru


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/dmitriy-bykov/-koronavirus-tsilkom-zdatnij-prinesti-v-rosiju-politsejskij-rezhim-tse-idealnij-privid-dlja-zagvinchuvannja-gajok-1490647.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP