Loading...

Божевілля наростає: в місті наречених для Путіна "знайшлася" молода дружина, фото і відео

В Іваново, РФ, місцева мешканка зробила пропозицію руки і серця президенту Росії Володимиру Путіну.

Об этом сообщает Руспрес

Відповідне відео опублікували провідні російські ЗМІ.

Так, коли Путін проходив повз натовп людей, одна з присутніх прокричала йому "а візьміть мене заміж!". Російський президент трохи розгубився, а потім провів з нею короткий діалог. Дівчина після цього йому голосно подякувала.

Жительница Иваново сделала Путину предложение, прокричав: « А возьмите меня замуж».

Он растерялся, а потом перекинулся с ней парой фраз, после чего девушка поблагодарила президента. За что -пока неизвестно. Путин не признался даже когда рассказал о предложении другим ивановкам pic.twitter.com/HZKY1JURZD

— Кремлевский пул РИА (@Kremlinpool_RIA) March 6, 2020

Пізніше Путін похвалився такою пропозицією в ході брифінгу для журналістів, але не розповів, про що спілкувався з жінкою. Сама ж вона в коментарі ЗМІ уточнила, що Путін назвав її пропозицію "цікавою" і закликала пресу опублікувати для російського лідера її фото і номер телефону.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в мережі з’явилася карикатура на президента Росії Путіна і виправлення російської Конституції. Відомий художник зобразив російського президента в образі біблійного персонажа.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-03-06/bezumie-narastaet-v-gorode-nevest-dlya-putina-nashlas-molodaya-zhena-foto-i-video/190355”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP