Loading...

Українські експерти в Німеччині розповіли, як покарати Росію за агресію: головні кроки

Експерти департаменту зовнішньої політики Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) Микола Капітоненко та Анастасія Глушко в Берліні представили аналіз сучасного стану режиму санкції проти РФ і шляхи його вдосконалення.

Об этом сообщает Руспрес

Як повідомили в прес-службі МЦПД, дипломатичний брифінг "Санкції проти Росії: успіхи, невдачі та перспективи на майбутнє" відбувся в середу, 4 березня, в берлінському офісі Європейської Ради з міжнародних відносин (ECFR Berlin).

У цьому заході взяли участь європейські дипломати, аналітики і експерти, модерував його старший політичний експерт берлінського офісу ECFR Густав Грессель, а партнерами виступили ECFR і Міжнародний фонд "Відродження".Як зазначив під час презентації дослідження МЦПД Микола Капітоненко, поєднання санкцій різних типів дозволить здійснювати більш системний вплив на російську політику, а процедура періодичного їх продовження буде сигналізувати про залежність характеру санкції тиску від конкретних змін в поведінці РФ.

За словами Анастасії Глушко, незважаючи на те, що списки осіб, до яких застосовуються персональні санкції, розширюються, до сих пір принаймні 14 фізичних та 1 юридична особа уникли санкцій.

Нагадаємо, що раніше експерти МЦПД представили дослідження щодо режиму санкції проти РФ у Вашингтоні, а також Брюсселі, Талліні, Римі та Варшаві.

Завантажити дослідження "Санкції проти Росії: нинішній стан, перспективи, успіхи і прогалини багатостороннього міжнародного режиму санкції проти Російської Федерації" можна за посиланням.

Як повідомляв "Апостроф", раніше США прийняли рішення ввести санкції проти трьох організацій, які займаються оборонною промисловістю в Росії.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/foreign-policy/2020-03-04/ukrainskie-ekspertyi-v-germanii-rasskazali-kak-nakazat-rossiyu-za-agressiyu-glavnyie-shagi/190153”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP