Loading...

Астрономи назвали Марс сейсмічно активною планетою


Міжнародна група вчених проаналізувала дані, які були зібрані станцією InSight, і прийшла до висновку, що Марс все ще є сейсмічно активною планетою. Як наголошується на сайті Університету Меріленда, місія стала першою, яка зосередилася на прямих спостереженнях геологічної активності іншої планети.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Протягом 235 марсіанських днів було зафіксовано 174 сейсмічних події. 150 з них були високочастотними подіями, які нагадують ті, що були зафіксовані на Місяці під час місії "Аполлонів". Інші 24 події були низькочастотними, а три з них були схожі на землетруси, викликані рухом тектонічних плит на Землі.

Дослідники змогли визначити джерело трьох низькочастотних подій і впевнені, що ще 10 були досить сильними для того, щоб їм вдалося визначити джерело в ході подальших досліджень.

"Ці низькочастотні події були дійсно цікавими, тому що ми знаємо, як їх аналізувати і отримати інформацію про структуру надр. Ґрунтуючись на тому, як різні хвилі поширюються через кору, ми можемо визначити геологічні шари на планеті і визначити відстань і розташування до джерела землетрусів", — заявив один з учених Ведран Лекіч.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Раніше апарат NASA MRO передав на Землю знімок поверхні Марса, на якому можна було помітити Curiosity. На зображенні ровер зайнятий вивченням ділянки Woodland Bay ("Лісова затока") на схилах гори Шарп.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/astronomi-nazvali-mars-seysmichno-aktivnoyu-planetoyu-339681_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP