Loading...

У РФ завозять "вагони заражених коронавірусом", Гончарук поставив ультиматум. Головне з Telegram-каналів

В Україні обговорюють імовірну відставку Гончарука

Редакція звертає увагу читачів, що багато популярних Telegram-каналів анонімні, а опубліковану в них інформацію важко верифікувати.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Відставка Гончарука

"Ze! INSIDER" пише, що глава Офісу президента України Андрій Єрмак вмовив прем’єр-міністра Олексія Гончарука написати заяву про відставку. З огляду на все, ідеться про недільну зустріч глави ОП і прем’єра в київському ресторані "Сутра" (водночас 2 березня Гончарук спростував чутки про те, що він написав заяву).

"Проте немає юридичного рішення питання, як водночас не обвалити весь Кабмін. [Гендиректор "Укроборонпрому" Айварас] Абромавичус, [президент Володимир] Зеленський і Єрмак дуже хочуть змінити міністра оборони [Андрія Загороднюка], але немає юридичного рішення... Щодо [міністерки охорони здоров’я Зоряни] Скалецької і [глави МЗС Вадима] Пристайка рішення вже є – вони залишаться на місцях", – повідомив анонімний паблік, не уточнюючи, який стосунок гендиректор "Укроборонпрому" має до призначення глави Міноборони.За інформацією "Резидента", Єрмак обговорював із Гончаруком "можливий компроміс щодо міністрів, яких мали відправити у відставку".

"Глава ОП запропонував на вибір залишити одного-двох міністрів або йти у відставку. Якщо прем’єр визначиться, то буде зустріч із Зеленським. Гончарук шантажує [переговорами із] МВФ і вимагає залишити [міністра розвитку економіки Тимофія] Милованова, що не влаштовує Єрмака", – стверджує Telegram-канал.Паблік також заявляє, що Гончарук "поставив ультиматум, що гальмуватиме роботу всього уряду", якщо буде звільнено міністрів. "Погрози Єрмака про ймовірне порушення кримінальної справи викликали в Гончарука посмішку", – пише "Резидент"."Легитимный" повідомляє, що 3 березня о 19.00, напередодні позачергового засідання парламенту, відбудеться засідання фракції "Слуги народу" у Верховній Раді.

"Наше джерело у "Слузі народу" підтверджує, що зустріч мають намір відвідати Андрій Єрмак і Володимир Зеленський", – ідеться в повідомленні."Вагони із хворими на коронавірус" у Росії

Російський Telegram-канал "Кремлевский мамковед" на тлі повідомлення про перший протягом останнього місяця підтверджений випадок захворювання на коронавірусну інфекцію на території РФ пише, що влада "займається приховуванням інформації" про поширення хвороби, а "прикордонники пропускають на територію РФ вагони із хворими".
Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-u-rf-zavozjat-vagoni-zarazhenih-koronavirusom-goncharuk-postaviv-ultimatum-golovne-z-telegram-kanaliv-1489328.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP