Loading...

Українці більше не зможуть їздити до Росії за внутрішнім паспортом – Держприкордонслужба

У ДПСУ зазначили, що із закордонним паспортом оформлення відбувається швидше

Із 1 березня громадяни України не зможуть перетинати кордон із Росією на виїзд за внутрішнім українським паспортом або свідоцтвом про народження. Про це 29 лютого поінформували в Державній прикордонній службі України (ДПСУ).

Об этом сообщает Руспрес

"Українці з 1 березня зможуть їздити в Росію тільки за закордонними паспортами... Громадяни України, які раніше вибули за кордон по внутрішньому паспорту чи свідоцтву про народження (для дітей до 16 років), зможуть повернутися в Україну за цими документами. Такі нововведення позитивно вплинуть на якість та швидкість прикордонного контролю. Вони дадуть змогу запобігти використанню підробок внутрішніх паспортів та свідоцтв про народження з огляду на низький ступінь захисту цих документів", – ідеться в повідомленні.

У Держприкордонслужбі пояснили, що на роботу з внутрішнім паспортом їхні співробітники витрачають більше часу, ніж із закордонним, тому що доводиться вручну вносити дані. Із закордонного паспорта інформація зчитується автоматично.

"Громадянам України, які після 1 березня планують перетинати українсько-російський кордон, Державна прикордонна служба рекомендує завчасно подбати про підготовку документів, щоб не мати зайвих клопотів під час прикордонного контролю. Не варто розглядати це повідомлення як рекомендацію відвідати Російську Федерацію", – підкреслили у ДПСУ.

У відомстві зазначили, що нововведення передбачено постановою Кабінету Міністрів України №1056 від 18 грудня 2019 року.

За даними Міністерства внутрішніх справ України, у 2019 році за підробленими документами намагалося перетнути кордон країни 509 осіб, зокрема 89 планували відвідати РФ. Водночас 73 підроблені документи, виявлені на кордоні з Росією, були "паспортами" громадянина України.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-ukrajintsi-bilshe-ne-zmozhut-jizditi-do-rosiji-po-vnutrishnomu-pasportu-derzhprikordonsluzhba-1489099.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP