Loading...

У Москві внаслідок використання сухого льоду на дні народження блогерки загинуло троє людей

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу

28 лютого в лазні, розташованій у Коломенському проїзді Москви, використовували сухий лід для створення спецефекту на вечірці на честь дня народження блогерки Катерини Діденко, внаслідок чого загинуло троє людей, зокрема її чоловік Валентин.

Об этом сообщает Роспрес

Про смерть трьох гостей вечірки повідомила сама Діденко, її звернення у соцмережі виклали на YouTube-каналі користувача Anton Potyomkin.

"Валі більше немає з нами. Ще Наташі та Юри", – говорить блогерка з 1 млн підписників, відома як "аптечна ревізоро".

Вона зазначила, що більше не може нічого розповісти, тому що підписала документ про нерозголошення інформації.

Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу за ч. 3 ст. 109 (спричинення смерті через необережність двом і більше особам) КК РФ.

"За даними слідства, 28 лютого 2020 року в банному комплексі, розташованому в Коломенському проїзді міста Москви, компанія з 18 осіб відзначала день народження. Унаслідок використання хімічних елементів для створення візуальних ефектів двоє відвідувачів померли на місці події. Кількох учасників заходу госпіталізовано, один із них, незважаючи на надану медичну допомогу, помер", – ідеться в повідомленні.

Telegram-канал Mash опублікував відео з вечірки в лазні, учасники якої одягнені в захисні костюми. На ролику показано, як у басейн висипають сухий лід і над поверхнею води утворюється щільна пара. Потім у воді опиняються люди, після чого жартома кажуть, що серед них є померлі. Перед цим один з учасників вечірки, Валентин Діденко, зачитав присутнім, що сухий лід – це твердий діоксид вуглецю (вуглекислий газ отруйний для організму людини), за звичайних умов переходить у газоподібний стан.ТАСС із посиланням на джерело в правоохоронних органах повідомляє, що люди "фактично потонули", знепритомнівши від великої концентрації вуглекислого газу.

Агентство зазначає, що в басейн кинули 30 кг сухого льоду.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-moskvi-vnaslidok-vikoristannja-suhogo-lodu-na-dni-narodzhennja-blogera-zaginuli-tri-ljudini-1489072.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP