Loading...

Тепла зима: на Буковині бджоли почали літати вже у лютому

Тепла зима: на Буковині бджоли почали літати вже у лютому

Кінець лютого, а на вулиці вже літають бджоли.

Об этом сообщает Руспрес

Бджоляри кажуть, що це зарано, але потепління дається взнаки, йдеться у публікації “МБ”.

“Були роки, коли бджоли вилітали з вуликів у січні, якщо температура повітря підвищувалася до 10 градусів тепла і більше. Цього року бджоли вже почали літати з середини лютого. Звісно, це зарано. Колись вулики виносили 30 березня — на святого Теплого Олекси. Вважалося, що вже стабільний температурний режим і не буде похолодання. А останні роки фіксується потепління у лютому, похолодання у березні — і це для бджіл не дуже добре. Особливо погано, якщо похолодання затяжне, бо бджоли ослаблені і вони можуть загинути. Для бджіл це найважчий період”, — голова асоціації виробників продукції бджільництва “Буковинський бджоляр” Василь Паламар.

Взимку бджоли знаходяться у стані спокою, вони утримують у своєму вулику температура +25 градусів, їдять мед. Але відчувають, коли на вулиці тепліє.

“У мене з вуликів бджоли почали вилітати з середини лютого. Спочатку літати годину, а останні кілька днів — довше. Вже є пилок, квітне ліщина, фундук, десь є козяча верба, трипелюсткові підсніжники. Але бджоли літають по воду, бо розпочалося розмноження і їм потрібна вода”, — каже пан Василь.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/194291-tepla-zyma-na-bukovyni-bdzholy-pochaly-litaty-vzhe-u-lyutomu.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP