Loading...

Штраф й рік без держслужби. ВАКС ухвалив вирок екснардепу Бобову, який не задекларував 52 мільйони гривень

Бобов Геннадій via Facebook

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Геннадій Бобов

Бобов Геннадій via Facebook


Вищий антикорупційний суд оштрафував екснардепа від групи Відродження Геннадія Бобова на 51 тисячу гривень за подання недостовірних відомостей до декларації.

Про це повідомляє пресслужба САП.

Слідством встановлено, що депутат у щорічних деклараціях за 2015 — 2018 роки і в декларації, поданій в серпні 2019 року, перед звільненням з посади народного депутата, не вказав фінансові зобов’язання в розмірі 52 млн гривень, дорогу нерухомість, а також наявність у власності приватного підприємства з часткою в статутному капіталі 98,2%.

У середу, 26 лютого, під час підготовчого засідання між прокурором САП та Бобовим було підписано угоду про визнання винуватості.

Читайте також:
Четверо екснардепів подали неправдиві дані в деклараціях — НАЗК

Суд визнав Бобова винним по ст. 366−1 КК України і призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 51 тисяч гривень.

Також ексдепутата позбавили права займати посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, строком на один рік.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/gennadiy-bobov-sud-vinis-virok-kolishnomu-nardepu-novini-ukrajini-50072633.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP