Loading...

Українка з Китаю звернулася до Зеленського та попросилася додому

Скрипалька Іванна Ворошілюк, яка два роки працює в філармонійному оркестрі Куньмина (Китай), звернулася до президента України Володимира Зеленського з проханням евакуювати її та інших українців з охопленого коронавірусом COVID-19 Китаю.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За словами дівчини, громадянам України, які залишилися в країні, більше не пропонували повернення на батьківщину. Відео зі зверненням з’явилося на каналі журналіста Андрія Павловського в YouTube.

"Шановний Володимир Зеленський, ми дуже хотіли б повернутися додому. Не дивлячись на те, що перший літак вже вилетів, ми з нетерпінням чекаємо на вашу допомогу", – сказала вона.

Іванна Ворошілюк звернулася до Зеленському

Іванна Ворошілюк звернулася до Зеленському

Скріншот

Українка додала, що в перший раз не змогла покинути Китай через температуру в 37,5 градусів. Вона залишається підвищеною і зараз, проте причину встановити не можуть.

За її словами, українці лише з часом змогли оцінити масштаби небезпеки.

У той же час в РНБО повідомив, що жоден з 89 евакуйованих, які знаходяться на обсервації в Нових Санжарах, не хворий коронавірус. Наступний раз людей перевірять 1 березня. Якщо тести будуть негативними, термін обсервації не триватиме більше 14 днів.

Українка з Китаю звернулася до Зеленського та попросилася додому

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українець Святослав Гарасюк, якого не евакуювали з китайського Ухань через підвищену температуру, звернувся до президента України Володимиру Зеленському та міністру закордонних справ Вадиму Пристайко.

Чоловік попросив, щоб його евакуювали на батьківщину з епіцентру поширення коронавируса.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/ukrainka-z-kitayu-zvernulasya-do-zelenskogo-ta-poprosilasya-dodomu.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP