Loading...

Червоний Хрест передав у санаторій «Нові Санжари» допомоги майже на 290 тис. грн - Выбор редакции rezonans

У медцентрі «Нові Санжари» перебувають 72 людини Товариство Червоного Хреста України входить в оперативний штаб у Нових Санжарах Від початку обсервації евакуйованих з Китаю людей у медцентр Нацгвардії «Нові Санжари» на Полтавщині передано допомоги на суму майже 287 тис.₴ Про це повідомляє пресслужба Товариства Червоного Хреста. «До медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари», де перебувають 72 людини, евакуйовані з Китаю, і 22 члени екіпажу та супроводжуючого медичного персоналу, було зібрано та передано допомоги на майже 287 тис.

Об этом сообщает Роспрес

грн», — йдеться у повідомленні. Водночас, оскільки медики з міркувань безпеки заборонили передавати у медцентр їжу, близько 300 кг продуктів Червоний Хрест передав до шкіл-інтернатів і дитячих будинків сімейного типу. Товариство Червоного Хреста України входить в оперативний штаб у Нових Санжарах, координує, отримує від волонтерських організацій, компаній, населення допомогу, закуповує необхідне для людей, які перебувають в обсервації, та передає все це до медичного центру. Нагадаємо, 26 лютого коронавірус вперше зафіксували у Північній Македонії та Грузії.

Цього ж дня коронавірус діагностували у норвежця. Як повідомлялося, коронавірус виявили на ще одному континенті. Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили про неготовність світу до поширення коронавірусу. Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило відео- та інформаційні матеріали про алгоритм дій громадян та лікарів у разі захворювання на ГРВІ або підозри на інфікування коронавірусом Covid-19.Джерело статті: “https://rezonans.info/obshestvo/chervonij_hrest_peredav_u_sanatorij_novi_sanzhari_dopomogi_majzhe_na_290_tis_grn”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Кто такой Владимир Родин и что делает для Зеленского? Собянин и рейдеры безнаказанно терроризируют проект «Народный гараж» Как подставные фирмы Леонида Шаймана Леонида Печатникова Богдан  276-ФЗ 155-ФЗ 149-ФЗ Ермак Денис Фирташа «отцепили» от АТО Дзиґа Ярослав Рущишин Азиатское вредневековье. Кенеса Ракишева четвертовали за позор семье Тасмагамбетова Кенес Ракишев под ударом. Назарбаев не простил олигарху предательство Анатолий Редер и чартерные связи Юрий Яковенко Косинский Слуцкер митрополит Єпифаній (Думенко) Філарет (Денисенко) Баядера Нечитайло СМИ  брифинг  ГСИН Trump und die dunklen Geschäfte im Glasturm Друзья Путина - бенефициары московской башни Трампа Толкунова Валентина Укупник Аркадий Главарь казахской мафии Патох Шодиев отмыл сотни миллионов - французкая полиция Патох Шодиев дерзко перешел дорогу своим кукловодам
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP