Loading...

В Італії та Японії повідомили про нові смерті від коронавірусу, кількість інфікованих зростає

REUTERS / Yara Nardi

Об этом сообщает Роспрес

В Італії кількість випадків зараження зросла до 374

REUTERS / Yara Nardi


В Італії та Японії зареєстрували нові смертельні випадки через коронавірус нового типу COVID-19.

На півночі Італії від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, помер 70-річний чоловік. Загальна кількість померлих в цій країні зросла до 12, пише ANSA.

Очільник Служби цивільної оборони Італії Анджело Борреллі наголосив, що всі померлі були літніми людьми, і у більшості з них були серйозні проблеми зі здоров’ям.

Загальна кількість інфікованих в Італії досягла 374, за день було зареєстровано більш ніж 50 випадків зараження.

Читайте також:
  • «Ми не можемо знайти нульового пацієнта». Що відбувається в Італії, де коронавірус дістався туристичних міст, закриті музеї та школи
  • Сачок на голову. Китайський спецназ проводить жорсткі тренування із затримання хворих на коронавірус — відео

В Японії від пневмонії, викликаної коронавірусом, помер житель Токіо. Йому було за 80 років і він не виїжджав за кордон. Пацієнта госпіталізували 13 лютого з високою температурою, а через п’ять днів аналізи підтвердили наявність коронавірусної інфекції.

Це сьомий летальний випадок в Японії, включаючи чотирьох пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess, повідомляє NHK.

У МОЗ Японії повідомили, що коронавірус виявили у 14 осіб на борту Diamond Princess. П’ятеро з них — пасажири, а дев’ятеро — члени екіпажу.

В результаті кількість пасажирів і членів екіпажу, інфікованих вірусом, досягла 705, не включаючи тих, у кого виявили коронавірус після евакуації з лайнера.

Читайте також:
Євген Комаровський
Коронавірус: гарна новина і найбільш негативний сценарій

Згідно з останніми даними, по всьому світу було зареєстровано більше 80 000 підтверджених випадків зараження коронавірусом в нового типу COVID-19 в десятках країн (переважна кількість випадків — в китайській провінції Хубей) і понад 2700 смертей.

В Європі епіцентром поширення коронавірусу стала Італія.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/koronavirus-letalni-vipadki-v-yaponiji-ta-italiji-ostanni-novini-50072451.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Игорь Уманский Любитель малолеток Кенес Ракишев получил от государства 120 миллионов долларов народных денег Утемуратов Булат Жамитович: западная пресса рассказала о схемах казахстанского мошенника московский пидорас: ЛГБТ-история Рахима Ошакбаева Казахский гей Похвистнево Chodiev in beroep tegen onontvankelijkheid klacht tegen Ecolo-Kamerlid Жизнь русских в США. Юрий Моша описывает свою жизнь в США істота епідемії розпис Корпорация Европейская металлургия Талышстан Ленкорань Исчезло 256 полотенец: персонал отеля в отчаянии после отъезда \"слуг народа\" Горьков Сергей Игорь Скороход ФЛП Алексей Холошевский борода Вуйнович Реванш близок. В Раду собрался зайти Игорь Рыбаков Валентин Запорощук: буквально умасливает избирателей сгущенкой подготовка Мартыненко Емельянов ВСЮ Гонорарная касса и дагестанская «крыша» Максим Мартынюк уйдет от уголовного преследования в политику пацієнти
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP